Biz Kimiz?


İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İnovasyon Kulübü olarak 2016 yılından bu yana, “Farklı Bak, Farkı Gör, Fark Yarat” mottosuyla çıktığımız yola misyonumuz ve vizyonumuz ışığıyla devam ediyoruz. Özenle seçilen ve birbirine güvenen, motivasyonu ve enerjisi yüksek ekip arkadaşlarımızla gönüllülük esasına dayalı çalışmalar yapıyor; milli teknoloji ve inovasyonu paydaşlarımıza benimsetmek ve onları bu uğurda çaba göstermek için çalışıyoruz.

İşe önce kendimizden başlayarak tüm diğer öğrencileri iş ahlakı ve sorumluluk bilinci yüksek, profesyonel yaşamda cesur ve pratik, farkındalık sahibi, iletişim esaslarını etkili kullanabilen bireyler haline getirmede başlıca araç olmayı hedefliyoruz.

Tasarladığımız ve gerçekleştirdiğimiz atöyle çalışmaları, seminerler, teknik geziler, öğrencilerin iş insanlarıyla buluştuğu kariyer günleri, eğitimler, kamplar, sosyal sorumluluk projeleri ve çay sohbetleri ile yolumuzda konuklarımız ve üyelerimizle eğlenmek ve öğrenmekten keyif duyuyoruz.


Kulüp olarak 2016 yılından bu yana “Farklı Bak, Farkı Gör, Fark Yarat!” mottosuyla 6 yıldır çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tam motive, birbirine güvenen ve gönüllülük esasıyla çalışan ekibimizle, misyon ve vizyonumuz doğrultusunda milli teknoloji ve inovasyonu tüm paydaşlarımıza, benimsetmek, onları bu uğurda çaba göstermeye teşvik etmek, öğrenci arkadaşlarımızı ve kendimizi iş ahlakı ve sorumluluk bilinci yüksek, farkındalık sahibi, donanımlı bireyler olarak profesyonel yaşama hazırlayabilmek, iletişim becerileri yüksek, lider ruhlu, takım oyuncusu, dijital okur-yazar mezunlar olabilmek amacıyla workshoplar, seminerler, teknik geziler, kariyer günleri, eğitimler, kamplar, sosyal sorumluluk projeleri, saha etkinlikleri ve çay sohbetleri gibi faaliyetler düzenlemekteyiz.